.

.

Одлична цена
925 Sterling Silver Студ Обетки Може да Капки, Кралската-Зелена Кристал Оригиналниот Шарм Европски Стил Накит CKK

925 Sterling Silver Студ Обетки Може да Капки, Кралската-Зелена Кристал Оригиналниот Шарм Европски Стил Накит CKK

DEN 328.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
GDTC
Бренд Име:
CKK
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Број На Модел На:
FLE1080-5
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
68170680206
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
сребрени обетки студ
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Вистински 925 Фунта Сребро, Не Позлатен
Одговара:
Компатибилен со Европските Накит
Објектот Статус:
Висок Квалитет На Сосема Нов И Во Акции
Применливи повод:
Божиќ денот на Вљубените Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
Посебни подароци за Мајка, Сопруга, Деца Љубовник Пријатели
боја:
Исто како photoes
испорака:
Fast & Бесплатен превозот
Метал Печат:
925,Фунта
Производи во категоријата