.

.

Одлична цена
Мини Преклопен Нож Копче Нож Отворено Кампување Опстанок Нож Мулти Цел Тактички Ножот Креативен Подарок Нож HDF005

Мини Преклопен Нож Копче Нож Отворено Кампување Опстанок Нож Мулти Цел Тактички Ножот Креативен Подарок Нож HDF005

DEN 68.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
жолта, црвена, сина, црна
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
DAF005
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
AL
Производи во категоријата