.

.

Одлична цена
SHIRASAYA ЈАПОНСКИ САМУРАЈСКИ МЕЧ ТЕШКО ДРВО БУЛ РОГ SCABBARD ЦЕЛОСНА ТАНГ 9260 ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО БИТКА ПОДГОТВЕНИ МОЖЕ ДА СЕ НАМАЛИ БАМБУС ДРВО

SHIRASAYA ЈАПОНСКИ САМУРАЈСКИ МЕЧ ТЕШКО ДРВО БУЛ РОГ SCABBARD ЦЕЛОСНА ТАНГ 9260 ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО БИТКА ПОДГОТВЕНИ МОЖЕ

DEN 3096.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Дрво
Регионален Функција:
Кина
Стил:
Античкиот Имитација
Тема:
Ангел
Бренд Име:
Huang Meimei Меч
is_customized:
Yes
Производи во категоријата