.

.

Одлична цена
SK003 Отворено Нерѓосувачки челик karambit нож тактички karambit нож фиксна сечилото G10 се справи со бесплатен превозот

SK003 Отворено Нерѓосувачки челик karambit нож тактички karambit нож фиксна сечилото G10 се справи со бесплатен превозот

DEN 509.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Број На Модел На:
SK003
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Swayboo
Рачка Материјал:
G10
Примена:
Кампување Нож
Производи во категоријата