.

.

Одлична цена
Висок Квалитет На Рачно Изработени Целосно Танг Црвено Функционална Катана Меч Задно Челик Дамаск Фалсификувани Практични Јапонски Самурајски Меч

Висок Квалитет На Рачно Изработени Целосно Танг Црвено Функционална Катана Меч Задно Челик Дамаск Фалсификувани Практични

DEN 3552.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тема:
Ангел
Регионален Функција:
Јапонија
Бренд Име:
Рик Wan Меч
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Производи во категоријата