.

.

Одлична цена
Нови Пристигнување MAK350 Ноќ Визија Зголемување Од 2,5 X со целосна Темнина ИНФРАЦРВЕНИОТ Систем gs27-0013

Нови Пристигнување MAK350 Ноќ Визија Зголемување Од 2,5 X со целосна Темнина ИНФРАЦРВЕНИОТ Систем gs27-0013

DEN 15071.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Зголемување:
2.5
Оперативен Напон:
3V
Ефективна Визуелна Растојание:
200
Тежина:
2.18KG
Големина:
275x105x83 mm
Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
gs27-0013
Батеријата:
Батеријата
Инфрацрвени Зраци Проектил Тип:
Еден Предавател
Тип:
Monocular