.

.

Одлична цена
Алуминиум Работ Намали Нога Штипки Footrests За Харли Дуна Софтејл Крстот Коски V-Род

Алуминиум Работ Намали Нога Штипки Footrests За Харли Дуна Софтејл Крстот Коски V-Род

DEN 400.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нога Почива
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
за харли
Објектот Ширина:
28cm
Бренд Име:
Sansour
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Должина:
14cm
Производи во категоријата