.

.

Одлична цена
NICECNC Нога Штипки Мотоцикл Прилагодливи Трка Задните Поставува За Kawasaki Ninja ZX-6RR ZX6R ZX600 ZX636 2003 2004

NICECNC Нога Штипки Мотоцикл Прилагодливи Трка Задните Поставува За Kawasaki Ninja ZX-6RR ZX6R ZX600 ZX636 2003 2004

DEN 2447.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Злато, Сребрена, Црна
Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
FRK003-BL
Објектот Должина:
26cm
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
1.58kg
Материјал Тип:
7075-T6 Алуминиум & Нерѓосувачки Завртки
Тип На Објект:
Нога Почива
Модел и Година:
За Kawasaki Ninja ZX-6RR ZX-6R ZX600 ZX636 2003-2004
боја:
Црна
Производи во категоријата