.

.

Одлична цена
Чипка Homewear Долго Јапонски Стил Слатка Прекрасна Дневна Nightgown Дами Девојки Мода Нови Sleepdress Мека Удобно Пролет

Чипка Homewear Долго Јапонски Стил Слатка Прекрасна Дневна Nightgown Дами Девојки Мода Нови Sleepdress Мека Удобно

DEN 717.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Модални
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
CM008
Материјал:
Модални
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
YSMILE Y
Фустани Должина:
Средината На Теле
Сезоната:
Пролет
Стил:
Принцезата
Сезоната:
Пролет, есен
Главен Материјал:
Модални
Јака Тип:
V Деколте
пакет:
OPP вреќа
боја:
3 бои
Производи во категоријата