.

.

Одлична цена
Секси свила nightgowns година нови дами nighties лето жените фустан без ракави долна облека секојдневен nightgown женски sleepwear A282

Секси свила nightgowns година нови дами nighties лето жените фустан без ракави долна облека секојдневен nightgown

DEN 469.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Материјал:
Ацетат,Rayon,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Fdfklak
Јака:
Шпагети Рака
Материјал Состав:
Faux Свила
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
боја:
црвена, кожени црвени, виолетови
Големина:
слободни
Производи во категоријата