.

.

Одлична цена
Дами Секси Свила Сатен Вечер Фустан без Ракави V деколте, Шпагети Ремени Nightgown Чипка Sleepwear Nightwear За Жени

Дами Секси Свила Сатен Вечер Фустан без Ракави V деколте, Шпагети Ремени Nightgown Чипка Sleepwear Nightwear За Жени

DEN 263.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Крпеница
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Свила,Rayon,Полиестер
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
V Деколте
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
dya093
Големина:
M,L,XL,XXL
боја:
Виолетова,Кралска Сина,Црвена Роза,Сива,Светло Розева Боја
Стил:
Секси
Производи во категоријата