.

.

Одлична цена
Лето Femal Краток Секси Чипка Nightdress Ракави Nightgown Рака Лента Челик Заграда Градник Nightgowns Жени Секси AW7718

Лето Femal Краток Секси Чипка Nightdress Ракави Nightgown Рака Лента Челик Заграда Градник Nightgowns Жени Секси AW7718

DEN 477.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Бренд Име:
Liva девојка
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
AW7718
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
Шпагети Рака
Декорација:
Никој
Сезоната:
Пролет
Материјал Состав:
Chiffon
Производи во категоријата