.

.

Одлична цена
Triac Dimmer LED 220V 230V AC 110V Безжични RF Dimmable Притисни Прекинувач со 2.4 G Далечински Dimmer 220V Контролер за LED Светилки Светилки

Triac Dimmer LED 220V 230V AC 110V Безжични RF Dimmable Притисни Прекинувач со 2.4 G Далечински Dimmer 220V Контролер

DEN 501.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Напон:
100-240V AC
Тип На Објект:
Нежните
Карактеристики:
Triac Dimmable Контролер
Гаранција:
5 години
Број На Модел На:
triac dimmer 220v
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
MJJC
сертификација:
ЕМК,CE,FCC,LVD,ГШ,CCC,RoHS
Max. Оптоварување На Моќ:
240W
Боја На Каросеријата:
Црна и Бела
Работен Напон:
100-240v AC
Излезна Струја:
1A
Далечински Растојание:
30 метри
Тип На Батерија:
CR2032 копчето ќелија
Повратен Сигнал:
2.4 G
тип 1:
dimmer 220v
тип 2:
dimmer led 220v
тип 3:
led dimmer 230v
Тип 4:
dimmer за led светилки
Производи во категоријата
DEN 612.00 -32 %