.

.

Одлична цена
R102-МД DC5-24V 144-288W 12A*1Channel Единствена Боја на LED Dimmer Мини LED Осветлување Контролер за LED Лента Светлина SMD3528/5630/5050

R102-МД DC5-24V 144-288W 12A*1Channel Единствена Боја на LED Dimmer Мини LED Осветлување Контролер за LED Лента Светлина

DEN 139.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нежните
сертификација:
RoHS,CE
Број На Модел На:
R102-МД
Материјал:
Пластични
Гаранција:
3 месеци
Max. Оптоварување На Моќ:
288W
Карактеристики:
единствена боја на dimmer
Бренд Име:
СВЕТОТ UNIQUEEN
Напон:
DC 5-24V
Производи во категоријата
DEN 612.00 -80 %

DEN 384.00 -80 %