.

.

Одлична цена
DC5-24V 144-288W 12A*1 канал единствена боја на мини led засилувач контролер w/ црна и црвена линија за led лента светлина SMD5630/5050

DC5-24V 144-288W 12A*1 канал единствена боја на мини led засилувач контролер w/ црна и црвена линија за led лента

DEN 134.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нежните
сертификација:
RoHS,CE
Број На Модел На:
R1032-WS
Материјал:
Пластични
Max. Оптоварување На Моќ:
288W
Гаранција:
3 месеци
Бренд Име:
СВЕТОТ UNIQUEEN
Карактеристики:
единствена боја на засилувач
Напон:
DC 5-24V
Производи во категоријата
DEN 384.00 -80 %

DEN 612.00 -80 %