.

.

Одлична цена
Кина 1895 г EMPRESS DOWAGER И ЦАРОТ KUANG HSU МЕДАЛИ 90% Сребро Копија Монети

Кина 1895 г EMPRESS DOWAGER И ЦАРОТ KUANG HSU МЕДАЛИ 90% Сребро Копија Монети

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Мулти-Обоени, Сребрена, Црна
Бренд Име:
HERUCHAO
Регионален Функција:
Кина
Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Метал
Година:
1880-1899
Тема:
Луѓе
Техника:
Кастинг
Производи во категоријата