.

.

Одлична цена
ултразвучно испитување на воздухот овлажнител воздух два Риба Резервоарот мини USB Овлажнител Светлината led прочистувач на Воздух Арома Diffuser Магла Создателот За До

ултразвучно испитување на воздухот овлажнител воздух два Риба Резервоарот мини USB Овлажнител Светлината led прочистувач

DEN 420.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

сертификација:
CE
Број На Модел На:
Риба Резервоарот USB Овлажнител
Класификација:
Humidification
Humidification Метод:
Магла Празнење
Моќност (W):
1w
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Примена:
11-20㎡
Контрола На Влажноста На Воздухот:
упатство
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Humidifying Капацитет:
300ml/h
Инсталација:
USB
Бучава:
Бренд Име:
JKWSTAR
Обликот:
Цртан филм
Напон (V):
6V
Времето на пазарот:
2017
Времето Функција:
No
Моќност Тип:
USB
Магла Штекер Количина:
еден
Употреба:
USB
Капацитет:
460ml
Производи во категоријата