.

.

Одлична цена
Автомобилската voltmeter Дигитални батеријата тестер автомобил, Мотор запалка приклучок за волтметар се следи показател LED дисплеј

Автомобилската voltmeter Дигитални батеријата тестер автомобил, Мотор запалка приклучок за волтметар се следи показател

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
Моторот батеријата тестер
Температурата На Работа:
Моторот волтметар
Точноста Класа:
Моторот тестер на напон
DIY Материјали:
Електрични
Напојување:
DC
Димензии:
Моторот voltmeter
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Бренд Име:
Бери Век
Производи во категоријата