.

.

Одлична цена
ЕДИНИЦА UT658 USB Дигитални Тековната Напон Тестери У Диск Лекар Полначи Voltmeter Ameter Капацитет MAX 9V Складирање на Податоци Осветлување

ЕДИНИЦА UT658 USB Дигитални Тековната Напон Тестери У Диск Лекар Полначи Voltmeter Ameter Капацитет MAX 9V Складирање

DEN 309.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Точноста Класа:
1%
Број На Модел На:
UT658
Температурата На Работа:
-20~40
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
84*29*12mm
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
Напојување:
N/A
Производи во категоријата