.

.

Одлична цена
СУПЕР ТЕНОК САМО ADHENSIVE 3D ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ЛИЗГАЧОТ НАЛЕПНИЦА ЦРНО БЕЛО ЗЛАТО СРЕБРО ПИСМО АЗБУКИ ЉУБОВ ПЕСНА F205-208

СУПЕР ТЕНОК САМО ADHENSIVE 3D ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ЛИЗГАЧОТ НАЛЕПНИЦА ЦРНО БЕЛО ЗЛАТО СРЕБРО ПИСМО АЗБУКИ ЉУБОВ

DEN 33.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Стил:
ОЕМ
Материјал:
Акрилик
Големина:
9cm*12cm
Количина:
1000
Број На Модел На:
3D
Бренд Име:
ОКО ВОЗРАСТ
боја:
мулти-бои
Големина:
7.5 cm*12.2 cm
Шема:
мулти-шема
catelogue:
само лепило decal
Тип:
3D
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата