.

.

Одлична цена
JEXXI трговија на Големо Моден Дизајн Накит Поставена во 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан & Обетки Булчински Bijoux Накит

JEXXI трговија на Големо Моден Дизајн Накит Поставена во 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан & Обетки Булчински Bijoux

DEN 205.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
T08001
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Производи во категоријата