.

.

Одлична цена
MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Кристал Ѓердан и Обетки Имитација Бисер Накит Поставите Зголеми Боја невеста, свадба Накит

MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Кристал Ѓердан и Обетки Имитација Бисер Накит Поставите Зголеми Боја невеста, свадба

DEN 521.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
MOONROCY
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки.
Број На Модел На:
R
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Производи во категоријата