.

.

Одлична цена
Зелена хривнија /обетки /Ѓердан Pendant Поставите АА >бесплатен превозот

Зелена хривнија /обетки /Ѓердан Pendant Поставите АА >бесплатен превозот

DEN 692.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Производи во категоријата