.

.

Одлична цена
BONLAVIE Принцезата Дијана Сонцето Цвет Декорација Рубин Свадба Булчински Обетки& Ѓердани& Прстени Накит Сетови Фунта Сребро 925

BONLAVIE Принцезата Дијана Сонцето Цвет Декорација Рубин Свадба Булчински Обетки& Ѓердани& Прстени Накит Сетови Фунта

DEN 1842.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Главниот Камен:
Рубин
Метал Печат:
925,Фунта
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Y004812
Пол:
Жените
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
BONLAVIE
Производи во категоријата