.

.

Одлична цена
Деца Накит Сетови Жолто Злато Боја Кристали CZ Кластер Симпатична Делфин Студ Обетки 18 Синџир Pendant Ѓердан за Деца Девојки

Деца Накит Сетови Жолто Злато Боја Кристали CZ Кластер Симпатична Делфин Студ Обетки 18 Синџир Pendant Ѓердан за Деца

DEN 225.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XYS036
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
SmileSunshine
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Девојки
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
Производи во категоријата