.

.

Одлична цена
Популарната Продажба Накит за Мажи Момче Злато Нерѓосувачки Челик Тротоарот Линк Синџир Ѓердан Хривнија Накит Поставите 15mm24+8.66

Популарната Продажба Накит за Мажи Момче Злато Нерѓосувачки Челик Тротоарот Линк Синџир Ѓердан Хривнија Накит Поставите

DEN 983.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Момчињата,Мажи
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Бренд Име:
Судбината Љубов
Број На Модел На:
2008T41
боја:
Злато
Големина:
15mm 24inches+8.66inches
Производи во категоријата