.

.

Одлична цена
Класичен златно-жолта 7 редови ѓердан обетки круг школка симулирани-кристал бисер монистра мода diy накит поставите 19-27.5 инчен B1314

Класичен златно-жолта 7 редови ѓердан обетки круг школка симулирани-кристал бисер монистра мода diy накит поставите

DEN 828.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Број На Модел На:
B1314
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
должина на ѓердан:
за 19to27 инчен
школка монистра големина :
8мм 12mm
Кристал Монистра Големина:
4x6mm 6x8mm
Стил:
Романтични
Производи во категоријата