.

.

Одлична цена
Африкански Beaded Earring Ѓердан Поставува Златна Боја Топката Етиопската Свадба Жените Срце Накит

Африкански Beaded Earring Ѓердан Поставува Златна Боја Топката Етиопската Свадба Жените Срце Накит

DEN 213.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Пол:
Девојки,Жени,љубовници',Девојки,Мажите,Унисекс
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/pendant
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
80010804
Накит Тип:
Топката Етиопската Свадба Жените Срце Накит
позлата:
24K Злато Вакуум Позлатен
Гаранција:
Две Години Гаранција
Големина:
6.2cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
ѓердан:
48cm/18.8 инчен
Производи во категоријата