.

.

Одлична цена
FnSn Нова Мода Кристал Ѓердан Обетки Поставува Шарени Кристал Свадба Партија Ѓердан Earring Накит Сетови Подарок Жените S134

FnSn Нова Мода Кристал Ѓердан Обетки Поставува Шарени Кристал Свадба Партија Ѓердан Earring Накит Сетови Подарок Жените

DEN 269.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
Link Chain
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FnSn
Бренд Име:
FnSn
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Buc Ѓердан + 1 Пар Earring
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 buc ѓердан + 1pair earring
Повод:
Партија
Пол:
Жените
боја:
Злато
Материјал:
Кристал Кристал
Тип На Објект:
накит сет
Број На Модел На:
Ѓердани Earring Сет
Ѓердан Тип:
Ѓердани Earring Накит Сет
Обликотшема:
Растенијата
Производи во категоријата