.

.

Одлична цена
JEXXI 8 Бои Кубни Циркони Топла Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Сетови 6 Канџи Студ Earring Pendant Ѓердан 18 Синџир

JEXXI 8 Бои Кубни Циркони Топла Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Сетови 6 Канџи Студ Earring Pendant Ѓердан 18 Синџир

420.00
DEN 93.00 -78 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
S38
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekclace+Earring
Материјал:
n
боја:
Сребро.
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал Тип:
925 Sterling silver
Ѓердани Тип:
Синџири
Накит Главен Материјал:
Сребро.
Производи во категоријата