.

.

Одлична цена
Kpop Крстот Накит Сетови Трендовски Нерѓосувачки Челик жолто Злато Боја Религиозни Жени За Синџир Хривнија Ѓердан Поставува S209

Kpop Крстот Накит Сетови Трендовски Нерѓосувачки Челик жолто Злато Боја Религиозни Жени За Синџир Хривнија Ѓердан

DEN 281.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан+1 пар на earring
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Бренд Име:
Kpop
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
S209
Обликотшема:
Крстот
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
База Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Производи во категоријата