.

.

Одлична цена
Божиќ Нови Жолта Кристал Монистра Накит Поставува Рачно Изработени Weaved Буци Beaded Индискиот Булчински Накит Сетови Бесплатен Превозот W13821

Божиќ Нови Жолта Кристал Монистра Накит Поставува Рачно Изработени Weaved Буци Beaded Индискиот Булчински Накит Сетови

DEN 1960.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
cllen Lewelry
Број На Модел На:
W13821
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18inchs (Првите Редови)8'inchs
боја:
Жолта
Стил:
Тренди
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes
Производи во категоријата