.

.

Одлична цена
топла продаде - Кристално бели Бисери Ѓердан Earring Накит Сет

топла продаде - Кристално бели Бисери Ѓердан Earring Накит Сет

DEN 396.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-4
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
7-9
Производи во категоријата