.

.

Одлична цена
топла продаде нов - Нова Накит тибет се Зголеми корални цвет Pendant Earring Прстен постави НОВИ

топла продаде нов - Нова Накит тибет се Зголеми корални цвет Pendant Earring Прстен постави НОВИ

DEN 535.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-4
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Злато Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
a:
добро
Производи во категоријата