.

.

Одлична цена
Црниот бисер ѓердани поставите 7-8мм DIY Beaded ѓердан 18 белегзија 7.5 обетки 2 парче/многу Жени топла продажба мода

Црниот бисер ѓердани поставите 7-8мм DIY Beaded ѓердан 18 белегзија 7.5 обетки 2 парче/многу Жени топла продажба мода

DEN 733.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
4
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
бисер
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
T9
is_customized:
Yes
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 споделување
мушка боја:
Црна
Мушка големина:
7-8mm
Производи во категоријата