.

.

Одлична цена
DEFEWAY 8 1200TVL 720P HD Отворено видео надзор Безбедносна Камера Систем 1080N домашно Видео Надзор DVR Комплет 8 CH 1080P HDMI ™ Излез

DEFEWAY 8 1200TVL 720P HD Отворено видео надзор Безбедносна Камера Систем 1080N домашно Видео Надзор DVR Комплет 8

DEN 8783.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

КОМПЈУТЕРИ на Камера:
8pcs
Бренд Име:
DEFEWAY
Должина на кабел:
18 МИЛИОНИ
Број На Модел На:
D2208N-8XC102L1
Должина на кабел:
18 МИЛИОНИ(65 ft)
P2P Мобилната Мрежа за Мониторинг:
iPhone Phone, Android Телефон
Интернет Пребарувачот Следење:
ОДНОСНО Broswer
Камерата Конективност:
H. 264 видео надзор/Затворен Систем за Безбедност - Жичен
IR Ноќ Визија:
До 20М
DVR Рекордер Видео Излез:
Поддршка за HD 1080P HDMI/VGA Излез
Движење Откривање:
Поддршка
камера функција:
Ноќно Водоотпорна Отворен и Затворен Камера за видео надзор
Хоризонтална Резолуција:
Мегапикселна 1.0 ПРАТЕНИК HD 720P 1200TVL
Хард Диск Тип:
Поддршка 3.5 инчен надзор внатрешен хард диск,до 4TB
Производи во категоријата