.

.

Одлична цена
HD 2MP Видео Надзор и CCTV Систем 4CH Full HD 1080N 1080P HD AHD DVR Комплет 4*1080P бела камера Внатрешна Безбедносна Камера Систем

HD 2MP Видео Надзор и CCTV Систем 4CH Full HD 1080N 1080P HD AHD DVR Комплет 4*1080P бела камера Внатрешна Безбедносна

DEN 4823.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
20м
Број На Модел На:
HK-1080P-403A5
Бренд Име:
HKIXDISTE
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
4pcs
Резолуција на видео:
4CH AHD 1080N
Моќност:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА,АУ
AHD DVR NVR HVR 5 ВО 1:
Поддршка аналогни,ahd,tvi,cvi ,ip камера
Далечински Видите:
CMS,Android, iPhone, iPad,Internet Explorer, итн
DVR Карактеристики:
HDMI 1080P излез / USB 3G и WIFI / P2P iCloud ONVIF
Камерата Резолуција:
2.0 ПРАТЕНИК ,1080P,3000TVL
Видео:
4CH текст/1CH VGA, 1CH HDMI ™ излез
Аудио:
4CH аудио влез,1CH аудио излез
AHD DVR Јазична Поддршка:
мулти-јазик(англиски,руски,шпански, итн...)
Гаранција:
3 Години
Производи во категоријата