.

.

Одлична цена
Hayao miyazaki ghibli дрвото дупки да спијам totoro и xiaomei пеколен музичка кутија

Hayao miyazaki ghibli дрвото дупки да спијам totoro и xiaomei пеколен музичка кутија

DEN 957.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Пеколен Тип
Број На Модел На:
BYH010
Бренд Име:
RGF
Тон Број:
18 Ѕвонење
Движење:
Јапонски Sankyo Движење
Игра Моќ:
Рака Извит
Материјал:
Пластични
Музички Кутии Форма:
Трупецот форма
Обликот:
Трупецот форма
Музичка кутија ја репродукцијата на песни:
Производи во категоријата