.

.

Одлична цена
120~460VAC Фаза Секвенца Ротари и Моторни Ротација Индикатор Транспортери Пумпа Тестер Метар Индустриска Алатка

120~460VAC Фаза Секвенца Ротари и Моторни Ротација Индикатор Транспортери Пумпа Тестер Метар Индустриска Алатка

DEN 1389.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
сите сонцето
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
E04-035
Тип:
Моторни и Фаза Ротација Индикатор
Примена:
мерка соодветна ротација на мотори, транспортери, пумпа
Функција:
рачни и батеријата-управувана мулти-функционална
Максимална Оперативни:
Напон 460 VAC
Заштита Ниво:
CAT III 600V
Тековната Потрошувачка:
макс 20mA
Моторни Пак Насока:
контакт и не-контакт метод
Ротација:
Правец на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот
Големина:
141 x 84 x 36mm
Тежина:
about 180g (including battery)
Производи во категоријата