.

.

Одлична цена
MULTIMETER SI14A Мерка:AC/DC Напон, AC/DCcurrent Отпор Континуитет итн

MULTIMETER SI14A Мерка:AC/DC Напон, AC/DCcurrent Отпор Континуитет итн

DEN 2352.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
niusiwen
DIY Материјали:
Електрични
Температурата На Работа:
0 - 50 ℃
Дисплеј Тип:
Покажувачот на екранот
Број На Модел На:
SI14A
Производи во категоријата