.

.

Одлична цена
Автомобил додатоци Mudguard За ШКОДА FABIA 2008-2014 Фендер кал клапи измена мека Пластика посебни фендер Автомобил блок кал плоча

Автомобил додатоци Mudguard За ШКОДА FABIA 2008-2014 Фендер кал клапи измена мека Пластика посебни фендер Автомобил

DEN 299.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
08 ДО 11 FABIA, ОД 12 ДО 14 FABIA
Тип На Објект:
Mudguards
Модел Година:
2008 09 10 11 12 13 14
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Мека пластика
Име На Модел:
За ШКОДА Fabia 2008 09 10 11 12 13 14
Специјални Функции:
заштита и декорација
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.8kg
Производи во категоријата