.

.

Одлична цена
Автомобил-стил, ПВЦ RB Стил Широко Тело Пред Splitter Ракета Браник Усна Bunny Смола Под Спојлер Одговара За Хонда, на ПРИМЕР Граѓански Изведат Назад

Автомобил-стил, ПВЦ RB Стил Широко Тело Пред Splitter Ракета Браник Усна Bunny Смола Под Спојлер Одговара За Хонда,

DEN 4776.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
N/A
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Материјал Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
EPRFLYANG
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
пред splitter
ве молиме за потекло:
Кина(Копно)
Материјал Тип:
ПВЦ
Автомобил Направи:
За Хонда, на ПРИМЕР, Граѓански
Производи во категоријата