.

.

Одлична цена
USB модул CH376S У диск, SD картичка, глувче, тастатура модул

USB модул CH376S У диск, SD картичка, глувче, тастатура модул

DEN 541.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Вид:
Внатрешна
Бренд Име:
KEFU
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
.
Производи во категоријата
DEN 672.00

DEN 3287.76

DEN 499.20