.

.

Одлична цена
SSEA трговија на Големо Оригинални Нови за Atheros AR9280 AR5BXB92 Dual-Band 5G/2.4 G мини PCI-E Картичка 300Mbps

SSEA трговија на Големо Оригинални Нови за Atheros AR9280 AR5BXB92 Dual-Band 5G/2.4 G мини PCI-E Картичка 300Mbps

DEN 450.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

сертификација:
Други
Примена:
Лаптоп
Преносот Го Оценувате:
300Mbps
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G & 5G
Вид:
Внатрешна
Безжичен Протокол:
802.11 n
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Пакет:
Yes
Адаптер Приклучок:
Мини PCI
Интерфејс Тип:
PCI Express
Број На Модел На:
AR5BXB92
Бренд Име:
SSEA
Тип:
Безжичната
Производи во категоријата