.

.

Одлична цена
CNC Рутер mach3 3 Оска Комплет, 3pcs TB6560 возачот + 5 оска stepper моторни контролер + 3pcs nema17 1.8 мотор

CNC Рутер mach3 3 Оска Комплет, 3pcs TB6560 возачот + 5 оска stepper моторни контролер + 3pcs nema17 1.8 мотор

DEN 1436.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Мотор:
Stepper Мотор
Производи во категоријата