.

.

Одлична цена
Glixal GY6 125cc 150cc 11 серпентина Magneto Алтернатор Stator за Кинески Скутер Мопед АТВ Оди Kart Quads 152QMI 157QMJ Мотор (4+2)

Glixal GY6 125cc 150cc 11 серпентина Magneto Алтернатор Stator за Кинески Скутер Мопед АТВ Оди Kart Quads 152QMI 157QMJ

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.45kg
Бренд Име:
Glixal
Име На Модел:
GY6
Материјал Тип:
Бакар
Користат За:
Кинески Мопед Скутер
моторот модел :
157QMJ
Производи состојба:
100% нови
Производи во категоријата