.

.

Одлична цена
Мотоцикл Напон Rectifier Модератор за BMW F650 F650GS/ST F800S/ST F650 КС Scarver 2002-2005 G650 Xchallenge 2007-2010

Мотоцикл Напон Rectifier Модератор за BMW F650 F650GS/ST F800S/ST F650 КС Scarver 2002-2005 G650 Xchallenge 2007-2010

DEN 429.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
VODOOL
Име На Модел:
3-фаза полн бран rectifier
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
2.8cm
Објектот Тежина:
265g
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
rectifier модератор
Производи во категоријата