.

.

Одлична цена
Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CB750 NIGHTHAWK 1991-2004 CB750F СЕДУМ ПЕДЕСЕТ CB1000F 1993-1996 CBR1000F ST1100

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CB750 NIGHTHAWK 1991-2004 CB750F СЕДУМ ПЕДЕСЕТ CB1000F 1993-1996 CBR1000F

DEN 586.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Специјални Функции:
Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier за Хонда
Бренд Име:
господар трки
Име На Модел:
За Хонда-19
Материјал Тип:
Висок квалитет на метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Спецификација:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Fitment-1:
За Хонда CB750 (NIGHTHAWK) 1991-2004
Fitment-2:
за Хонда CB750F (СЕДУМ ПЕДЕСЕТ)1992-2002
Fitment-3:
за Хонда CB1000F 1993-1996
Fitment-4:
за Хонда ST1100 1990-1995
Fitment-5:
За Хонда CBR1000F 1987-1999
Fitment-6:
Plug-and-play
Fitment-7:
Директно одговара
Fitment-8:
Лесна инсталација
Fitment-9:
Повисок степен на електронски компоненти
Пакетот Вклучува:
1x мотоцикл регулаторот rectifier за Хонда
Производи во категоријата