.

.

Одлична цена
За Хонда CRF150 CRF 150 2006-2009 Нечистотија Велосипед АТВ Мотоцикл Електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Хонда CRF150 CRF 150 2006-2009 Нечистотија Велосипед АТВ Мотоцикл Електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Име На Модел:
За Хонда CRF150 2006-2009
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
2006 2007 2008 2009
Производи во категоријата