.

.

Одлична цена
За Хонда GB500 GB 500 1989 1990 АТВ Мотоцикл електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Хонда GB500 GB 500 1989 1990 АТВ Мотоцикл електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Име На Модел:
За Хонда GB500 GB 500 1989 1990
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
1989 1990
Производи во категоријата